Ξεκίνησαν σήμερα Δευτέρα (01.11.2021) οι εργασίες συντήρησης στις υδραυλικές εγκαταστάσεις των αποδυτηρίων του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Νάουσας. Λόγω των εργασιών αυτών, τα αποδυτήρια για τις επόμενες 3 έως 4 ημέρες θα είναι κλειστά για το κοινό. Σε περίπτωση που οι εργασίες ολοκληρωθούν νωρίτερα, τα αποδυτήρια θα δοθούν άμεσα για χρήση στους πολίτες.
Πολυαρχιερατικός Εσπερινός του Αγίου Παντελεήμονος...
Το εσπέρας της Παρασκευής, 26ης Ιουλίου, στο καθολικό...