Νίκη για την ομάδα μας επί του Πήγασου Πολίχνης με σκορ 3-1. Στο πρώτο φιλικό προετοιμασίας η ομάδα μας έδειξε καλά δείγματα γραφής. Ο Σωκράτης Τζιουμάκας είχε την ευκαιρία να δοκιμάσει διαφορά σχήματα και να βγάλει χρήσιμα συμπεράσματα κόντρα σε μία ιδιαίτερα μαχητική ομάδα που θεωρείται από τα φαβορί για να ανέβει στη Volley league.
Αυτοί είναι οι σημαιοφόροι της Ελλάδας στην Τελετή...
H Ολομέλεια της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής...