1965, Βέροια, Άγιοι Ανάργυροι,... από το φωτογραφικό αρχείο του Κ. Βαρβαρέσου. Το αλιεύσαμε απο τις «παλιές φωτογραφίες της Βέροιας» αναρτημένη απο τον Στέργιο Ζυγουλιάνο. Σήμερα το πάρκο είναι αγνώριστο χωρίς κάγκελα και το μόνο που το σηματοδοτεί είναι η εκκλησία των Αγίων Αναργύρων στο βάθος.
Το υπουργείο Οικονομικών φροντίζει να μην γκρινιάζουν...
Με τα νεύρα, την υπομονή, αλλά και τη νοημοσύνη των...