Η κινητή μονάδα του ΕΟΔΥ με έδρα τη Βέροια, πραγματοποίησε xθες Τρίτη, για 2η φορά έλεγχο COVID 19 στους μαθητές/τριες, εκπαιδευτικούς και λοιπό προσωπικό του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Νάουσας, παρουσία του Διευθυντή ΔΔΕ Ημαθίας, κ. Α. Παπαδόπουλου. Ο πρώτος έλεγχος ήταν συνολικά αρνητικός για το σχολείο, το οποίο παραμένει ανοικτό, όπως και τα υπόλοιπα σχολεία Ειδικής Αγωγής της χώρας
ΣΟΦΨΥ ΗΜΑΘΙΑΣ: Οι θέσεις της πανελλήνιας ομοσπονδίας...
Η ενταγμένη ως τακτικό μέλος στη δύναμη της ΕΣΑμεΑ...