Ένα κουνάβι που «τρύπωσε» στον υποσταθμό της ΔΕΗ στην περιοχή της Ραχιάς Βέροιας ήταν ο λόγος της διακοπής ρεύματος που σημειώθηκε χθες τα ξημερώματα σε ένα μεγάλο τμήμα της Βέροιας, σύμφωνα με την Υπηρεσία. Το ρεύμα, μετά τις σχετικές επεμβάσεις των τεχνικών της ΔΕΗ, επανήλθε λίγο πριν τις 8.00 το πρωί.
Με το βλέμμα στο Παρίσι για την έναρξη των Ολυμπιακών ...
Στη γαλλική πρωτεύουσα, θα είναι στραμμένα από την...