Σε αναβολή οδηγήθηκε το φιλικό που επρόκειτο να δώσει η Βέροια την Τετάρτη στην Κατερίνη με τον Πιερικό. Οι άνθρωποι του Πιερικού ζήτησαν για τεχνικούς λόγους (γήπεδο) να αναβληθεί ο αγώνας. Το επόμενο φιλικό της Βέροιας είναι το Σάββατο με τα Τρίκαλα, στις αθλητικές εγκαταστάσεις, στο Ταγαροχώρι, στις 4.30μμ.
Εκλογές ΕΠΟ: Και τυπικά νέος πρόεδρος ο Μάκης...
Εποχή Μάκη Γκαγκάτση και με τη… βούλα στην ΕΠΟ!Σύμφωνα...