Για την Τετάρτη 22 Ιουλίου στις 8.30 μ.μ. ορίστηκε η μέρα των εγκαινίων της γέφυρας Κούσιου, όπως ανακοίνωσε ο δήμαρχος στην χθεσινή συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Βέροιας. Και μάλιστα αργά το απόγευμα προς το βράδυ, που πέφτει η ζέστη και που προφανώς θα ανάβει και ο φωτισμός της Γέφυρας, κάνοντας πιο εντυπωσιακή την εικόνα!
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...