Σίγουρα είναι ο Γιώργος Φουντούλης του...Αρκοχωρίου, αφού η ομοιότητα του με τον πρόεδρο του ΒΑΕΝΙ είναι εμφανής! Ο λόγος φυσικά για τον κ. Αλέκο Λαφάρα τον οποίο φωτογραφίσαμε σήμερα με τον...σωσία του Γιώργο Φουντούλη, στο κουρμπάνι του Αρκοχωρίου! Να μια καλή ευκαιρία να πάρεις μαζί σου τον Αλέκο στην προεκλογική σου εκστρατεία, ώστε να είσαι κυριολεκτικά πανταχού παρών!
Έκτακτη διακοπή νερού, λόγω βλάβης από τις εργασίες...
Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Βέροιας...