Συνάντηση μαθαίνουμε είχαν εκπρόσωποι της ομάδας Βοργιαζίδη με μέλη του ΣΥΡΙΖΑ Βέροιας, προς το σκοπό διερεύνησης πιθανότητας στήριξης του υποψηφίου δημάρχου από το κόμμα της αξιωματικής αντιπολίτευσης. Οι ίδιες πληροφορίες λένε ότι θα ακολουθήσουν και άλλες συναντήσεις, κυρίως για το λόγο ότι ο ΣΥΡΙΖΑ δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμη την τελική του στάση στις δημοτικές εκλογές. Οψόμεθα…
Ένα ψηφιακό μπλακ άουτ από την Microsoft κλόνισε τον...
Παγκόσμιο «χάος» χθες σε αεροδρόμια, τράπεζες και...