Εύλογη ανησυχία προκάλεσε στους αγρότες η προχθεσινή χιονόπτωση σε σχέση με τις καλλιέργειες και την αντοχή των δέντρων στις καιρικές συνθήκες. Ευτυχώς όμως, η θερμοκρασία δεν έπεσε κάτω από το μηδέν και κάπως ηρέμησαν οι παραγωγοί. Μια παγωνιά τους έλειπε… Είναι που είναι στραβό το κλίμα, μην το φάει και ο γάιδαρος!
ΔΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΠΥΡΗΝΟΚΑΡΠΩΝ ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΥΣ:...
-Επείγουσα ανακοίνωση για καλλιεργητές ροδάκινων και...