Όπως κάθε χρόνο έτσι και την φετινή χρόνια ο Αστέρας Αλεξάνδρειας στο Νησί διοργανώνει το μεγάλο του τουρνουά ακαδημιών με την ημερομηνία των αγώνων να έχει οριστεί στις 30-31/5.Ένα τουρνουά που αφήνει κάθε χρόνο άριστες εντυπώσεις σε άρτιες γηπεδικές εγκαταστάσεις και οργάνωση.Πληροφορίες σχετικά με το τουρνουά:
ΧΟΥΡΣΟΥΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 6937295972
Εκλογές ΕΠΟ: Και τυπικά νέος πρόεδρος ο Μάκης...
Εποχή Μάκη Γκαγκάτση και με τη… βούλα στην ΕΠΟ!Σύμφωνα...