Το Σάββατο 25 Ιανουαρίου στις 7:00 μ.μ. ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ. Παντελεήμων θα ευλογήσει τη βασιλόπιτα και θα ομιλήσει με θέμα: «Το πνευματικό έργο της Εκκλησίας» στο Πνευματικό Κέντρο του Ιερού Ναού Κοιμήσεως της Θεοτόκου Ναούσης στο πλαίσιο των συνάξεων με τίτλο «Επισκοπικός Λόγος».
Συνεχίστηκαν με επιτυχία οι εκδηλώσεις του Naoussa Summer...
Με μια θεατρική παράσταση και δυο συναυλίες,...