Εκδήλωση με στόχο την ενημέρωση για την προέλευση καταγωγής κρέατος και τους ελέγχους στα Κρεοπωλεία, διοργανώνει η Συντεχνία Κρεοπωλών Βέροιας «Ο Αρχάγγελος Μιχαήλ», σε συνεργασία με τον ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ. Η εκδήλωση θα γίνει την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου στις 7:30 το απόγευμα στο Εμπορικό Βιομηχανικό Επιμελητήριο Ημαθίας.
Συνεχίστηκαν με επιτυχία οι εκδηλώσεις του Naoussa Summer...
Με μια θεατρική παράσταση και δυο συναυλίες,...