Έπρεπε να περάσουν αρκετά χρόνια για να έρθει η αναθεώρηση ενός ντροπιαστικου νόμου περί ευθύνης υπουργών που πέρασε με την προχθεσινή αναθεώρηση του Συντάγματος. Ένας νόμος που επιβραβευε την ανευθυνότητα και έσβηνε με ταχεία παραγραφή αμαρτίες υπουργών. Και ότι έγινε όλα αυτά τα χρόνια;;;Νερό κι αλάτι και περασμένα ξεχασμένα!!! Ας τραβήξουν μια γραμμή και τουλάχιστον από δω και πέρα διαφάνεια και τιμωρία στους “αμαρτωλούς”
Μήπως πρέπει να παρέμβει ο δήμος Βέροιας για τα...
Τον τελευταίο χρόνο εκτεταμένες εργασίες έχουν γίνει...