Πραγματοποιήθηκε ο ετήσιος αγιασμός των τμημάτων της Ακαδημίας Ποδοσφαίρου Βέροιας το Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου. Οι αθλητές της Ακαδημίας Βέροιας συγκεντρώθηκαν μετά τους αγώνες και δέχτηκαν τις ευχές και την ευλογία του πατέρα Ιωάννη, όπως συνηθίζεται όλα αυτά τα χρόνια.
Τον ευχαριστούμε θερμά για την παρουσία του κοντά μας όποτε το ζητάμε!
Εκλογές ΕΠΟ: Και τυπικά νέος πρόεδρος ο Μάκης...
Εποχή Μάκη Γκαγκάτση και με τη… βούλα στην ΕΠΟ!Σύμφωνα...