Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Ημαθίας ανακοινώθηκε ο ορισμός του εξ αναβολής αγώνα της Α΄ Φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων ανάμεσα στις ομάδες ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ και ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ, ως εξής: Τετάρτη 11Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα έναρξης 5 μ.μ. Γήπεδο Ροδοχωρίου: ΓΑΣ Ροδοχωρίου-Ένωση Αποστόλου Παύλου
Εκλογές ΕΠΟ: Και τυπικά νέος πρόεδρος ο Μάκης...
Εποχή Μάκη Γκαγκάτση και με τη… βούλα στην ΕΠΟ!Σύμφωνα...