Παραδοσιακό γλέντι στο γήπεδο της Ραχιάς διοργανώνει ο Σύλλογος Φίλων και η Ι. Μονή της Καλλίπετρας, τη Δευτέρα 26 Αυγούστου στις 8.00 μ.μ. Αφιλοκερδώς θα συμμετέχουν 20 καλλιτέχνες που θα τραγουδήσουν και θα παίξουν, για το Μοναστήρι, το οποίο απευθύνει κάλεσμα σε όλο τον κόσμο για μια ωραία βραδιά!
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...