Νέο μηχανογραφικό, νέα τμήματα, νέο εξεταστικό σύστημα. Μαθητές και γονείς ανησυχούν και προβληματίζονται. Ο Σύλλογος Φροντιστών διοργανώνει και σας προσκαλεί, όπως κάθε χρόνο, εκδήλωση για την έγκυρη και αναλυτική πληροφόρηση. Την ενημέρωση, που θα γίνει στο Επιμελητήριο την Τρίτη 25 /6 στις 17 /30, θα κάνει ο κος Κότιος της εταιρείας EMPLOY.
Συνεχίστηκαν με επιτυχία οι εκδηλώσεις του Naoussa Summer...
Με μια θεατρική παράσταση και δυο συναυλίες,...