Ενημερώνουμε τους συνδρομητές του ΛΑΟΥ, ότι την Δευτέρα 3 Ιουνίου, ημέρα που δεν κυκλοφορεί η εφημερίδα μας, η ενημέρωσή σας για τα αποτελέσματα στο δήμο Βέροιας θα γίνει μέσω της εβδομαδιαίας εφημερίδας «ΒΕΡΟΙΑ», που θα σας διανεμηθεί χωρίς επιπλέον επιβάρυνση. Διάθεση της «ΒΕΡΟΙΑΣ» για τους συνδρομητές του «ΛΑΟΥ», θα γίνεται και από τα γραφεία μας στην οδό Βενιζέλου 10.
Θα λιώσουμε; «Καυτός» προβλέπεται και ο Αύγουστος!
Με υψηλές θερμοκρασίες που σε ορισμένες περιοχές θα...