Για συγκοινωνιακούς λόγους μετά από συμφωνία των δυο Σωματείων, ο αγώνας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας, για την 21η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών (2°ς Όμιλος) της 09/03/2019 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί στις 15.00, στο ΔΑΚ “Δημήτριος Βικέλας”.
Για μία ακόμη σεζόν στον πάγκο του Φιλίππου Βέροιας ο...
Την παραμονή του Ευθύμη Κοθρά για μία ακόμη χρονιά...