Κάνοντας ατομικές υπερβάσεις τερμάτισαν οι έφηβοι Βασίλης Μάντσιος και Εμμανουήλ Ζωγράφος Μάνος στο παγκόσμιο πρωτάθλημα εφήβων νεανίδων, στη Val Di Fassa της Ιταλίας. Τρέχοντας σε ένα ακόμη αγώνισμα που δεν καλλιεργείται ουσιαστικά στη χώρα μας, στο combine, οι δύο αθλητές του ΕΟΣ Νάουσας κατετάγησαν στις 52η και 53η θέσεις, με 217,07 και 230,56 βαθμούς FIS αντίστοιχα.
ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΦΙΝΑΛΕ ΟΙ ΝΕΑΡΟΙ ΤΟΥ ΒΙΚΕΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤΟ...
Πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 27, 28 Ιουλίου στο...