Ή Σχολή Ποδοσφαίρου ΠΑΟΚ Κουλούρας ανακοινώνει τη μεταγραφή του Δημήτρη Μουρατίδη στην Κ 17 της ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.
Ο Δημήτρης Μουρατίδης, γεννημένος στις 21/7/2002 αποτελούσε εδώ και δύο χρόνια βασικό συντελεστή της αξιόλογης πορείας του αντρικού τμήματος του ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ παρά το νεαρό της ηλικίας του και έναν από τους πιο εξελίξιμους ποδοσφαιριστές μας.
Καλή επιτυχία!!!
Εκλογές ΕΠΟ: Και τυπικά νέος πρόεδρος ο Μάκης...
Εποχή Μάκη Γκαγκάτση και με τη… βούλα στην ΕΠΟ!Σύμφωνα...