Έγινε η πρώτη συνεδρίαση του νέου Δ.Σ του Συλλόγου Παλαιμάχων Βέροιας που εκλέχθηκε στις 2 /10 όπου αποφασίστηκε και η κατανομή των αξιωμάτων του δ.σ
Όπως αναμενόταν Πρόεδρος ομόφωνα αναδείχθηκε ο Τάκης Παπατζίκος με τους Θωμά Παπαδόπουλο Α' αντιπρόεδρο, και Παναγιώτη Μιχαηλίδη Β' αντιπρόεδρο την θέση του Γ. Γραμματέα κατέλαβε ο Θωμάς Τρούπκος , Ταμίας ο Αντώνης Ταντής, Γενικός Αρχηγός ο Γιώργος Φουλατσικλής , έφορος ιματισμού ο Σούλης Σταφυλίδης.
Νέες εκδηλώσεις
Για τις 23 Οκτωβρίου έχει προγραμματιστεί φιλικός αγώνας στην Γουμένισσα του Κιλκίς όπου γιορτάζει την απελευθέρωση της πόλις.
Επίσης θετική ήταν η απάντηση σε πρόσκληση των παλαιμάχων του Ηρακλή δια του προέδρου τους κ. Κώστα Αϊδινίου για την διεξαγωγή φιλικού σε ημερομηνία που θα καθαριστεί αργότερα.
Κάλεσμα των παλαιμάχων ποδοσφαιριστών για ενημέρωση από τα νέα μέλη του Δ.Σ