Προτελευταίος αγώνας πριν την ανάπαυλα των εορτών και η ανδρική ομάδα του Φιλίππου Βέροιας αντιμετωπίζει εκτός έδρας την ομάδα Γ.Σ Φαρσάλων για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής κατηγορίας. Το παιχνίδι θα ξεκινήσει στις 17:00 και διαιτητές ορίστηκαν οι κ.κ Φουτζήλας και Κοϊμτζόγλου.
Για μία ακόμη σεζόν στον πάγκο του Φιλίππου Βέροιας ο...
Την παραμονή του Ευθύμη Κοθρά για μία ακόμη χρονιά...