Ήττα για τις κορασίδες μας στη δεύτερη αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κορασίδων της ΕΣΧΚΜ με 15-21 από τον Ορφέα Κατερίνης.
Ένας συναρπαστικός αγώνας με σασπένς και δυνατές μονομαχίες διεξήχθη στο Φιλιππειο με νικητή τον Ορφέα. Τα κορίτσια του Φιλίππου προσπάθησαν πολύ αλλά λίγο οι άστοχες επιλογές της επίθεσης σε συνδυασμό με κάποια λάθη στην άμυνα έφεραν την ήττα.
Κρατάμε τα θετικά και συνεχίζουμε αισιόδοξα κοιτώντας μπροστά με πολύ δουλειά, υπομονή και επιμονή!