Οι Φίλοι Κλασικού Αυτοκινήτου Βέροιας σε συνεργασία με την Λέσχη Αυτοκινήτου Βέροιας (Λ.Α.Β.) και την Λέσχη Κλασικού Αυτοκινήτου Μακεδονίας (ΛΕΚΑΜ) διοργανώνουν την πέμπτη συνάντηση για τους λάτρεις των ιστορικών οχημάτων, την Κυριακή 28 Οκτωβρίου, από τις 9 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι, στο πάρκο της Ελιάς.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...