Από την Εταιρεία «Γ & Π Εκκοκκιστήρια Βάμβακος Α.Ε.» ανακοινώνεται ότι από χθες 2 Οκτωβρίου και στο εξής, το εκκοκκιστήριο δεν θα παραλαμβάνει σύσπορο βαμβάκι, με υγρασία άνω του 15%. Η ανακοίνωση απευθύνεται στους παραγωγούς και αντιπροσώπους σύσπορου βάμβακος των νομών Ημαθίας, Πιερίας, Πέλλας, Κιλκίς και Θεσσαλονίκης.
ΠΕ Ημαθίας: 1ο δελτίο Γεωργικών Προειδοποιήσεων...
Το Δελτίο Γεωργικών Προειδοποιήσεων απευθύνεται...