Στο τρίγωνο των καφέ και των μαγαζιών της αγοράς, επί της οδού Τσαλδάρη, προχωρούν οι εργασίες αποκατάστασης του οδοστρώματος με χρωματιστούς κυβόλιθους, στον εμπορικό πεζόδρομο της Βέροιας. Υπομονή. Όπως λέει η Τεχνική Υπηρεσία, ο εργολάβος θα φροντίσει να προχωρήσει γρήγορα, ώστε η αναστάτωση στην Αγορά να είναι όσο γίνεται μικρότερη.
Από 2 Αυγούστου ψηφιακά όλες οι βεβαιώσεις μητρώου...
Aπό τις 2 Αυγούστου, οι φορολογούμενοι έχουν τη...