Τέσσερα εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα που αποτελούσαν εστία μόλυνσης και καταλάμβαναν δημοτικό κοινόχρηστο χώρο , απομακρύνθηκαν από την Δημοτική Αστυνομία και την Προϊσταμένη της Υπηρεσίας του Τμήματος Ελέγχου Ελένη Σιακαβάρα , το πρωί της περασμένης Παρασκευής, με την συνεργασία της συμβεβλημένης Εταιρίας Απόσυρσης Οχημάτων. Για την παρέμβαση ενημέρωσε με ανακοίνωσή της η Υπηρεσία, προφανώς απευθυνόμενη και σε όσους πολίτες έχουν παρατήσει κάπου τα αυτοκίνητά τους, μήπως και φροντίσουν να τα απομακρύνουν…
Από 2 Αυγούστου ψηφιακά όλες οι βεβαιώσεις μητρώου...
Aπό τις 2 Αυγούστου, οι φορολογούμενοι έχουν τη...