Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε χθες, πρωί της Τετάρτης 1 Αυγούστου, με τη συμπλοκή τριών αυτοκινήτων Ι.Χ., στο δρόμο Μακροχωρίου- Βέροιας, μπροστά στη Δ.Ο.Υ. Βέροιας. Αρχικά συγκρούστηκαν δύο αυτοκίνητα που κινούνταν σε διαφορετικές λωρίδες, όταν το ένα επιχείρησε να αλλάξει λωρίδα κυκλοφορίας κι έτσι να συγκρουστεί με το δεύτερο όχημα και στη συνέχεια και με τρίτο.Από το τροχαίο ατύχημα υπήρχαν μόνο υλικές ζημιές.
Συνεργασίες του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης...
Συνεχίζεται η άριστη συνεργασία της Αντιδημαρχίας...