Από την Τεχνική Επιτροπή των Μικτών Ομάδων της Ένωσης προκηρύσσεται εκδήλωση ενδιαφέροντος για την κάλυψη ΔΥΟ (2) θέσεων προπονητών των Μικτών Ομάδων ΠΑΊΔΩΝ και ΝΈΩΝ,για την ποδοσφαιρική περιοδο 2018/19.
Οι ενδιαφερόμενοι προπονητές,κάτοχοι τουλάχιστον διπλώματος UEFA B, μπορούν να καταθέσουν στην Γραμματεία της Ένωσης τα βιογραφικά τους σημειώματα μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29.6.2018.
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...