Η Διοίκηση του Νοσοκομείου ενημερώνει τους πολίτες του Δήμου Νάουσας και της ευρύτερης περιοχής του Νομού Ημαθίας ότι, έπειτα από σχετική απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Νοσοκομείου, ο Διευθυντής Ω.Ρ.Λ. της Υγειονομικής Μονάδας Νάουσας θα εφημερεύει –εφεξής- από τον μήνα Ιούνιο στο Νοσοκομείο Νάουσας.
Δευτέρα 12 Αυγούστου: Νέα συνεδρίαση του Δημοτικού...
Τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου...