Στις 19 Μαΐου 2018 ξεκινάει στο ανοιχτό μπάσκετ της Εληάς «Άρης Γεωργιάδης», το τουρνουά βετεράνων «Νοσταλγία». Όπως ανακοινώθηκε, για τη συμμετοχή απαραίτητη προϋπόθεση είναι η ηλικία 30 και πάνω, ενώ οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές έως και τις 30 Απριλίου 2018. Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχών,καλέστε στο 6947 520 879 (Βασίλης).
Για μία ακόμη σεζόν στον πάγκο του Φιλίππου Βέροιας ο...
Την παραμονή του Ευθύμη Κοθρά για μία ακόμη χρονιά...