« Ήταν μια πολύ όμορφη βραδιά και με ωραίους ανθρώπους. Εμείς το ευχαριστηθήκαμε ιδιαίτερα με την Βικτωρία» εξομολογήθηκε η συντονίστρια Ευρώπη Κουτσογιάννη, στην παρουσίαση του βιβλίου του Γιώργου Σιώμου « Ο κόκκινος σπάγκος» που έγινε την Τετάρτη 28 Μαρτίου στην αίθουσα εκδηλώσεων των εκδόσεων «Αλεξάνδρεια» στα Εξάρχεια. Την παρουσίαση έκαναν ο ποιητής Κωνσταντίνος Μούσσας και η φιλόλογος -συγγραφέας Γεωργία Τσουκαλοχωρίτη.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...