Με πολύ κέφι συνεχίζονται οι πρόβες του συλλόγου «Προμηθέας»,για την καινούρια θεατρική παράσταση “Ανθρώπινα Λουλούδια”. Τον Μάιο , με την ολόγλυκη ευωδιά των λουλουδιών, θα τους δείτε να παρουσιάζουν το παραμυθόδραμα της κ. Μαίρης Σοΐδου, σε διασκευή και συντονισμό της κ. Ιωάννας Κοντοτάσιου.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...