Στις 19 & 20 Μαΐου 2018, η καρδιά των αγώνων Ράλλυ στην Βόρεια Ελλάδα θα χτυπά στην Βέροια. Η φιλόξενη πόλη της Βέροιας αλλά και οι γύρω περιοχές που στηρίζουν τον αγώνα εδώ και δύο δεκαετίες δηλώνουν έτοιμες να υποδεχθούν πληρώματα και θεατές σε μια ακόμη γιορτή του μηχανοκίνητου αθλητισμού.
Το 24ο Ράλλυ Σπριντ «Φίλιππος» είναι ο δεύτερος αγώνας του Κυπέλλου Βορείου Ελλάδος 2018. Αυτόν τον αγώνα δεν πρέπει να τον χάσεις...