Δεν σταμάτησε λεπτό την ενημέρωσή του από τα κυριακάτικα φύλλα των εφημερίδων ο Γιάννης Χασιώτης, στη διάρκεια της προσυνεδριακής διαδικασίας της περασμένης Κυριακής στην Εληά. Πάντα ενημερωμένος λοιπόν για την τοπική και κεντρική πολιτική σκηνή ο πρώην δήμαρχος Βέροιας, ο οποίος δεν έπαψε ποτέ, ακόμα και στα χρόνια της απουσίας του από την ενεργό πολιτική, να παρακολουθεί στενά τα γεγονότα…
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...