Ως θερμαινόμενος χώρος φιλοξενίας πολιτών για προστασία τους από τις χαμηλές θερμοκρασίες, θα λειτουργήσει από σήμερα Δευτέρα έως και την ερχόμενη Παρασκευή (από τις 8.30 το πρωί ως τις 7 το απόγευμα) το ΚΑΠΗ Βέροιας έναντι του Βήματος Αποστόλου Παύλου, σύμφωνα με απόφαση του δήμου Βέροιας. Τηλ. επικοινωνίας: 2331066850.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...