Την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2018 μέλη του Δ.Σ. του Λυκείου επισκέφτηκαν το 8ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας στα πλαίσια του προγραμματος « Το Λύκειο των Ελληνίδων ντύνει τα νιάτα του τόπου μας». Τα παιδιά είχαν την ευκαιρία να δουν, να φορέσουν αλλά και να ακούσουν κάποια πράγματα για αντιπροσωπευτικες φορεσιές της πατρίδος μας .
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...