Συναυλία με τίτλο «30 ΧΡΟΝΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ από τον Bach στους ABBA», με τη Μικτή Χορωδία Θεσσαλονίκης, σε μουσική διδασκαλία - διεύθυνση Μαίρης Κωνσταντινίδου και σκηνοθεσία - εικαστικά Αθανάσιου Κολαλά, διοργανώνουν το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου στις 8μμ στον Χώρο Τεχνών το Κέντρο Πολιτισμού Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας και η Περιφερειακή Ενότητα Ημαθίας. Ελεύθερη είσοδος για το κοινό.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...