Μια "συνάντηση γεύσεων" διοργανώνει την Παρασκευή η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας στην οδό Δημητρίου Βλάχου (Δημαρχίας), με φαγητό, ποτό, χορό και μουσική! Πρόκειται για πρωτοβουλία σε συνεργασία με τα καταστήματα "Αέναη γη" και "Τζέπος Daily Bakery". Στη μουσική η ορχήστρα του Βαγγέλη Ψαθά. Ώρα έναρξης 6:30μμ.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...