Μακράν η καλύτερη τελετή έναρξης αποκριάς στη Νάουσα ήταν η βραδιά με τον Τόνι Σφήνο την Τσικνοπέμπτη. Με ένα τρίωρο πρόγραμμα ιδανικό για τη μέρα και την περίοδο και τον εξαιρετικό διασκεδαστή να αφήνει πολύ καλές εντυπώσεις με το μουσικό πρόγραμμα και τις χιουμοριστικές ατάκες του. Η ενέργεια και το κέφι που μεταδόθηκε όχι μόνο κράτησε το μεγαλύτερο μέρος του κοινού στην πλατεία Καρατάσιου, αλλά και το διοχέτευσε αμέσως μετά στα μαγαζιά, όπου δόθηκε ανάλογη συνέχεια.
Καλή αρχή λοιπόν για τον σχεδιασμό του δήμου, ευχόμαστε αντίστοιχη συνέχεια!