Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη στο ξενοδοχείο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ η εκδήλωση με θέμα « ΧΤΙΣΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΚΕΦΑΛΑΙΑ». Ομιλητής ήταν ο πρόεδρος της HERBALIFE κ. Χρήστος Παπαγιαννούλης που κατέπληξε τους παρευρισκόμενους με την παρουσίαση του θέματος. Για όσους δεν είχαν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν, η παρουσίαση θα επαναληφθεί την επόμενη Τετάρτη 14/2 στον ίδιο χώρο με δωρεάν είσοδο.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...