Έγινε το απόγευμα του Σαββάτου στο ''ΠΑΛΑΙ ΝΤΕ ΣΠΟΡ'' της Θεσ/κης ημερίδα κλειστού στίβου όπου συμμετείχαν αθλητές του ΦΊΛΙΠΠΟΥ.
Τα αποτελέσματα ήταν εξής
Έγινε το απόγευμα του Σαββάτου στο ''ΠΑΛΑΙ ΝΤΕ ΣΠΟΡ'' της Θεσ/κης ημερίδα κλειστού στίβου όπου συμμετείχαν αθλητές του ΦΊΛΙΠΠΟΥ.
Τα αποτελέσματα ήταν εξής
Στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-18...
Εντυπωσιακές εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι νεαροί ...
Με τα χρώματα της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών,...
Την Τετάρτη στις 19-6-2024 στο στάδιο του Λιτοχώρου κάτω...
Με δύο μετάλλια και όριο πρόκρισης για το...
πό τη 13η θέση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος στίβου της...
Το ασημένιο μετάλλιο και μάλιστα, με ατομικό ρεκόρ...
Το Σάββατο έγιναν στη Θεσσαλονίκη με τη συμμετοχή...
Στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-18 που θα διεξαχθεί στην πόλη Μπάντσκα της Σλοβακίας από 18-21 Ιουλίου θα αγωνιστεί με την εθνική ομάδα ο νεαρός αθλητής του "ΒΙΚΕΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ" Νίκος...
Εντυπωσιακές εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι νεαροί αθλητές και αθλήτριες του ''ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑ '' ΒΕΡΟΙΑΣ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-16 που έγινε το διήμερο 13-14 Ιουλίου...
Με τα χρώματα της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών, σωματείο που ανήκει στον Σ.Ε.Γ.Α.Σ., συμμετείχε και αγωνίστηκε ο αθλητής μας Δαδαλής Αθανάσιος, στο πρόσφατο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ και Α/Γ Κ23 που διεξήχθη...
Την Τετάρτη στις 19-6-2024 στο στάδιο του Λιτοχώρου κάτω από τον επιβλητικό Ολυμπο πραγματοποιήθηκαν αγώνες στίβου για μικρές ηλικίες με την επωνυμία ''Ολύμπια''. Οι αγώνες τελούνται κάθε χρόνο ...