Έγινε σήμερα Κυριακή 28/1/18 στο παλιό στρατόπεδο του Καρατάσου στην Πολίχνη -Θεσ/κης το περιφερειακοί πρωτάθλημα ανωμάλου δρόμου όπου συμμετείχαν αθλητές από όλα τα σωματεία των νομών της κεντρικής και ανατολικής Μακεδονίας.Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ Βέροιας συμμετείχε με μικρο αριθμό νεαρών κυρίως αθλητών που αν και οι περισσότεροι αγωνιζόταν για πρώτη φορά κατάφεραν να διακριθούν και να αφήσουν πολλές υποσχέσεις για το μέλλον. Μετάλλια πήραν ο Αθανασάκης Παναγιώτης και η Ιωαννιδου Ελένη
ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ-18 Ο ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΤΟΣ
Στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-18...