Στην πόλη της Νάουσας θα γίνει την προσεχή Κυριακή 21 Ιανουαρίου οι βράβευση των Πανελληνιονικών από τον ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κεντρικής Μακεδονίας, στον Πολυχώρο Πολιτισμού "ΧΡ. ΛΑΝΑΡΑΣ" στις 11.30 π.μ. Εκεί θα βρεθούν οι καλύτεροι αθλητές/τριες της Ένωσης που διακρίθηκαν στα Πανελλήνια πρωταθλήματα και ξεχώρισαν σε Ευρωπαικές διοργανώσεις
ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ-18 Ο ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΤΟΣ
Στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα στίβου της κατηγορίας Κ-18...