Εκτεταμένες ζημιές στους αγροτικούς δρόμους του Ροδοχωρίου άφησε πίσω της η βροχή του διημέρου Πέμπτη και Παρασκευή, όπως μας ενημερώνει ο πρόεδρος της τοπικής κοινότητας Τάσος Μωυσίδης. Οι φωτογραφίες που δημοσιεύουμε είναι ενδεικτικές της κατάστασης κάποιων δρόμων σήμερα, ενώ ακολουθεί και ο χειμώνας.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...