Μέσα στον ερχόμενο Φεβρουάριο θα γίνει η δημοπρασία των παιδικών χαρών για όλες τις τοπικές κοινότητες του δήμου Νάουσας, όπως είπε ο δήμαρχος Νίκος Κουτσογιάννης στη συνεδρίαση της Τετάρτης. Πρόκειται για έργο που χρηματοδοτεί η Περιφέρεια Κ. Μακεδονίας σε μελέτη του δήμου και θα υλοποιηθεί μέσα στο καλοκαίρι του 2018. Αφορά μία νόμιμη και αδειοδοτημένη παιδική χαρά ανά τοπική κοινότητα, με πιστοποιημένα παιχνίδια, δάπεδο, περίφραξη κ.λπ.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...