Για ακόμη μία χρόνια μικροί και μεγάλοι αθλητές στίβου της Γυμναστικής Ένωσης Νάουσας είπανε τα κάλαντα την Πέμπτη το βράδυ στους δρόμους της πόλης, κάτω από τους ήχους του παραδοσιακού ζουρνά. Ο σύλλογος ευχαριστεί τον κ. Γιώργο Μπιλιούρη που υποδέχτηκε τους αθλητές με το ζεστό ρόφημα του στο ''ΣΟΥΡΑ, ΣΟΥΠΑ & ΚΑΦΕ'' και εύχεται σε όλους καλές γιορτές, με υγεία και επιτυχίες!
Αυτοί είναι οι σημαιοφόροι της Ελλάδας στην Τελετή...
H Ολομέλεια της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής...