Εικόνα καθημερινότητας στον κάμπο της Ημαθίας, στα μαγαζιά... χωρίς σκεπή. Κλάδεμα στο χωράφι με μηδενικές θερμοκρασίες, με την ώρα του καφέ και του κολατσιού γύρω από τη φωτιά λιγάκι πιο υποφερτή από τις υπόλοιπες του οκταώρου. Και τα σχόλια να πέφτουν ‘βροχή’ στο διαδίκτυο. Με κορυφαίο το σαρκαστικό: «Περιμένοντας έναν αποτελεσματικό παγετό...»
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...